אנו שמחים להעמיד לשירות הגולשים מאגר מידע בתחום דיני גירושין, גישור ונושאים נוספים הקשורים למשפט ומשפחה. מקווים שמאגר המידע יתרום לקוראים ויספק להם זוית נוספת בהבנת תהליכים שונים בעולם המשפט והמשפחה, מידע העשוי להיות רלוונטי לחיי כל אדם בתקופה זו או אחרת של החיים. עם זאת חשוב לזכור כי אין במידע שלהלן כדי להוות ייעוץ ו/או חוות דעת משפטית. ההמלצה הגורפת היא לקבל ייעוץ מקצועי משפטי ו/או אחר לפני כל פעולה המסתמכת על מידע המופיע כאן.

פורטל השירותים והמידע הממשלתי

http://www.gov.il/firstgov/

האתר מרכז את האתרים של כל משרדי הממשלה וניתן למצוא בו את כל השירותים הממשלתיים שאזרח בישראל זכאי לקבל. השירותים שמציע האתר: תשלומים שונים, טפסים של משרדים שונים בממשלה, הנפקת תעודות, פירוט מכרזים שמוציאה הממשלה למשרות במשרדיה, משרות פנויות בממשלה, פניה לביטוח לאומי ועוד ועוד. דרך האתר ניתן לפנות למשרדי הממשלה, לרשויות מקומיות לרשויות ממשלתיות ומוסדות. המידע מאורגן בצורות שונות – לפי משרדים (משרד החינוך, משרד הקליטה וכדומה), קהלי יעד (הורים, גיל הזהב וכן הלאה), נושאים (רכב ותחבורה, עבודה ותעסוקה), שירותים מקוונים.

בין המדריכים באתר קיים המדריך למתחתנים. הוא מחולק לשלושה נושאים: חתונה יהודית, חתונה בדתות השונות ונישואים אלטרנטיביים. בכל מדריך תמצאו הדרכה מתאימה ומפורטת: לאיזה רשויות לפנות, איזה טפסים למלא (רשימת טפסים מקוונת מצורפת), מה החוק בישראל מה ההליכים הממשלתיים שיש לבצע. גם את המדריך למתגרשים תוכלו למצוא שם. המדריך מפרט מה הפעולות שיש לעשות בדרך לגירושין ודרכו אפשר להכיר את הגופים הפועלים בארץ בנושא. כמו כן תוכלו למצוא במדריך זה מידע על הנושאים הבאים: מזונות, סיוע משפטי וגישור, אחזקת ילדים, עגונות ומסורבות גט, וכן האגרות והטפסים שיש למלא.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני