פגישת ייעוץ

כאשר מתחילים ללוות כל תהליך גירושין במשרד עו"ד ירימי – מתייחסים אליו ברצינות ובכובד ראש. לפיכך בשלב ראשון, מתקיימת פגישת ייעוץ, המהווה בסיס להתוויית התהליך המורכב העתיד לצאת לדרך. רגע לפני הזינוק, חשוב לבדוק הכל, החל ממצבם וממטרותיהם של "הרצים" ועד למצב "המסלול". כך ניתן יהיה להכיר את הדרך על כל המעורבים בה, להימנע מהפתעות לא נעימות, ולהצליח לעבור את כל המשוכות – כדי להגיע אל קו הגמר עם התוצאות הטובות ביותר.

 

פגישה … ולא חצי פגישה!

 

פגישת הייעוץ היא פגישת הכנה, פגישת לימוד, פגישת אפיון, פגישה מלאת תכנים ומשמעות, שמטרתה לאסוף את מלוא הנתונים על הלקוח, משפחתו, עבודתו, מערכות יחסיו, חייו… וכמובן כל פרט  שקשור, ישירות או בעקיפין,  לגירושין שלו. לפיכך, לא מדובר בפגישה חפוזה, התחומה בזמנים. מדובר בפגישה, שיכולה להימשך מספר שעות, ושיש להתכונן אליה היטב ולהקדיש לה את מלוא הזמן והסבלנות – מצרכים חשובים בתהליך הגירושין.

 

shake

 

להיפגש עם כל העובדות – לגבש את כל התכניות פגישת הייעוץ מהווה את ההיכרות הראשונית, אך העמוקה, של הלקוח ושל עו"ד ירימי ומשרדו. בפגישה זו שני הצדדים, עוה"ד והלקוח, מציגים את מרכולתם ללא כחל וסרק, שכשכל הקלפים גלויים. הלקוח, העומד בפני תהליך הגירושין, פותח בפגישה זו את סגור ליבו, ומספק לעוה"ד את מלוא הנתונים על חייו: היסטוריה תעסוקתית, עבר אישי עם דגש על משפחת המקור, מצב כלכלי, הישגים והצלחות, משברים וכישלונות, מחלוקות, הסכמות, השתלשלות הזוגיות וסגנונה, וכל הקשור בסכסוך הנוכחי. כמו כן, מציג הלקוח את ציפיותיו מהליך הגירושין, ומבהיר כיצד הוא רואה את עצמו מול הסערה המתרגשת ובאה, בהיבט התנהלות עם בן הזוג, הילדים ועוד.

 

עו"ד ירימי שם לעצמו מספר מטרות אותן הוא מבקש להשיג במסגרת פגישת הייעוץ:

 

  • להציג את דרך העבודה של המשרד – הטיפול ההוליסטי, האני מאמין, התפיסה, ואופי הליווי של התהליך.
  • למצוא ולבסס את האג'נדה של הלקוח – אם היא קיימת, או לבנות לו אג'נדה ברורה בהתאם לאישיותו ולמצב הנתון. אג'נדה זו תלווה את תהליך הגירושין מתחילתו ועד לסיומו.
  • לחשוף את הלקוח למציאות המשפטית והעובדתית, גם במקרים שהיא אינה לטובתו. להשמיע בפניו את מה שנוח או לא נוח לו לשמוע, להעמיד אותו בפני כל 
  • הסיכונים, ולהציג בפניו את סיכויי ההצלחה שלו להשיג את מטרותיו בתהליך הגירושין.
  • להתחיל בגיבוש אסטרטגיה ייחודית למקרה הנתון, מתוך הכרה והבהרה שכל מקרה שונה ממשנהו ולכן נדרש לו טיפול שונה. כל תיק גירושין צריך להיות מטופל לגופו, עפ"י השותפים והנתונים הספציפיים.
  •  ליצור יחסי אמון עם הלקוח, ולתת לו את הביטחון וההבטחה, שהוא יזכה לליווי המקצועי והאישי – הצמוד, האוהד, הממוקד והנחוש ביותר.
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני