מאמרים

עורך דין גירושין מומלץ

הנושא הזה תמיד עמד באוויר, חששתם ממנו ועם זאת הבנתם שזו היא הדרך אל החופש שלכם. אם הגעתם למסקנה שהגיע הזמן לפרק את החבילה, עורך דין לגירושין הוא איש המקצוע שאליו אתם צריכים לפנות כעת. עורך דין ירימי נתנאל הוא עורך דין מנוסה ומקצועי אשר עוסק בתחום הגירושין מעל לשני עשורים. אצלו תוכלו לקבל עזרה בכל הקשור לנושאים כמו ידועים בציבור, צוואות, גירושין, דיני מקרקעין, תביעת משמורת על הילדים ועוד.

עורך דין לגירושין מומלץ – בוחרים את האדם שילווה אתכם לאורך כל התהליך

בחירה נכונה של עורך דין מקצועי חשובה עד מאוד. זהו האדם אשר יקבע איך ייראו חייכם מעתה והלאה: מי ישמור על הילדים? איזה רכוש יהיה ברשותכם? כמה זמן יימשך התהליך? אם אתם מעוניינים לדעת שאתם נמצאים בידיים טובות, עליכם לבחור את האדם הנכון. אלה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור עו"ד מקצועי בתקופה כה מורכבת:

  • הניסיון מדבר בעד עצמו – כדאי לשכור את שירותיו של עורך דין לגירושין מנוסה, בייחוד אם אינכם מצליחים להגיע להשכמה עם בן/בת הזוג. עורך דין מנוסה טיפל במקרים רבים בחייו, והוא האדם שאליו יש לפנות כאשר עומד לפניכם מקרה מורכב במיוחד.
  • עורך דין המגדיל ראש – עו"ד גירושין מקצועי מתייחס ברצינות ללקוחו. עבורו כל הליך גירושין הוא עולם בפני עצמו, ולכן הוא פועל רבות כדי להוציא אתכם מהתסבוכת ולהשיג עבורכם את מה שמגיע לכם.
  • כימיה בינכם לבין עורך הדין – כאשר אתם פונים לעורך דין בעקבות הליך גירושין, זכרו כי מרגע זה והלאה אתם צוות. משום כך, חשוב שתשרור הבנה מלאה ביניכם.
  • המלצות – עורך דין מיומן צובר לעצמו מוניטין לאורך השנים, כך שלא יזיק לכם לבחון מקרוב מקרים דומים משלהם. אלה יכולים להיות מקרים של אנשים הקרובים אליכם או מקרים של זרים גמורים באתרי האינטרנט.

החיים שאחרי

הליך גירושין הוא הליך מורכב. כאשר הוא נמשך ונמשך אתם רוצים להיות כבר אחרי. אך כאשר הרגע הזה מגיע, ישנם פרודים העומדים חסרי אונים לאור המציאות החדשה. מסיבה זו, כדאי להיעזר בסביבה האוהבת אתכם ולבצע פעולות החביבות עליכם.

גירושים עם ילדים

גירושין עם ילדים נהיו לנפוצים יותר במציאות ימינו ונראה כי הנתונים הסטטיסטיים הם במגמת עלייה. כדי שהליך גירושין זה יתבצע […]

קרא עוד

פתיחת תיק גירושין

הליך פתיחת תיק גירושין מבחינה סטטיסטית נתוני הגירושין בארץ מראים כי כל זוג נשוי שלישי לערך מגיע למצב של פתיחת […]

קרא עוד

ילדי גירושין

איך משפיעים גירושין על ילדים? תיאוריות פסיכולוגיות שלמות עוסקות בקשר בין שנותיו הראשונות של הילד, קשריו עם הוריו וקשרי ההורים […]

קרא עוד
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני