מאמרים

עו"ד גירושין 

עוגירושין זוהי נקודה רגישה ביותר בחיי אנשים רבים, היא גורמת לקשיים שונים, גם ברמה הרגשית וגם ברמה הכלכלית. עם זאת, גם כאשר מדובר בנטל, תמיד כדאי לפנות לשירותי עו"ד גירושין מיומן ומקצועי, על מנת להעביר את כל התהליכים בצורה תקינה ומהירה. הדבר מאפשר לבני הזוג וגם לילדיהם לחזור לחיי שגרה תקינים כמה שיותר מהר, ולעשות זאת עם כמה שפחות טראומות. עורך הדין נתנאל ירימי המתמחה בתחום הגירושין מאפשר לעשות את כל התהליכים ברמה האיכותית, המקצועית והמהירה ביותר.

מאפיינים של עורך דין מקצועי לגירושין

עריכת דין זהו תחום נרחבה בבסיסו, אך אסור לשכוח שלכל עיסוק בעולם זהיש את הדקויות שלו. כך, בכל הקשור לתחום הגירושין, הרגישות ויכולות הגישור הם חשובים מאוד. כמו כן, בניגוד למגוון רחב של סוגי פעילות אחרים בתחום המשפט, במקרה הזה עדיף להגיע להסדרים שיהיו מקובלים גם על הצד השני (בניגוד לקונספט הרגיל של תובע-נתבע שבו רק צד אחד צריך לנצח, הצד המיוצג). כמובן, כל זה מתייחס לגירושין רגילים ותקינים, שאין בהם מן הפלילי (התעללות, אלימות וכו'). בנוסף, עו"ד גירושין בישראל עשוי לעשות לפעמים עבודה כפולה ולהתנהל בו-זמנית מול בין הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה האזרחי ולעשות זאת בהצלחה, תוך ניצול קשרים הקיימים במוסדות האלה. הפרטים האלה עושים את כל ההבדל בשירותו של עורך הדין, וכן בהצלחה של הליך הגירושין עבור בני הזוג.

מתי ואיך בוחרים עו"ד גירושין?

ברגע שנופלת ההחלטה להתגרש, כדאי לפנות לעורך הדין באופן מיידי, על מנת ליצור את התנאים הנוחים ביותר להמשך התהליך. עו"ד גירושין נתנאל ירימי הינו מומחה מוביל בתחום זה, משרדו מיומן בניהול תיקי גירושין מכל הסוגים ומספק תמיכה משפטית וגם נפשית לכל אורך הדרך עד לסיום המוצלח של כל התהליכים.

אולי יעניין אתכם

עורך דין גירושין במרכז

עבודתם של עורכי דין הינה מסועפת ומורכבת, אך נראה שעבודתו של עורך דין גירושין הינה מורכבת על אחת כמה וכמה. […]

קרא עוד

הליך גירושין מה עושים

כשהתחתנתם זה באמת היה נראה כמו משהו שימשך לנצח. האהבה פרחה והכל זרם על מי מנוחות. לכן קצת קשה להאמין […]

קרא עוד

גישור גירושין

תהליך גישור לגירושין במהלך השנים, יצא לכם להיות עדים למספר סיפורי גירושין של האנשים הקרובים לכם ולהיווכח במציאותם הכואבת. מעולם […]

קרא עוד
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני