מאמרים

עו"ד גירושין בתל אביב

כל מי שעבר את תקופת הגירושין יודע להגיד שמדובר בתקופה מורכבת ורבת מתחים. זוהי תקופה שבה בני הזוג מותירים מאחור את האהבה שנוצרה ביניהם, ונאלצים להתמודד עם המציאות של הפרידה. ואם לא די בכך, עליהם לשכור את שירותיו של עו"ד גירושין טוב אשר יסייע להם לחלק את הרכוש, להשכין שלום בעת הצורך ולייצג את אחד משני הצדדים בבית המשפט. עורך דין גירושין ירימי נתנאל עוסק בתחום מעל ל-20 שנה, והוא נכון לעזור לכל אדם המוכן לפרק ב בחייו.

עו"ד גירושין בתל אביב – כי מגיעות לכם זכויות גם כאשר אתם מתגרשים

בתוך כל קלחת הגירושין, בני הזוג שוכחים לא פעם את זכויותיהם ואת מה שמגיע להם כחוק. עו"ד גירושין נכון לעזור להם בכל עת כדי לאפשר לבני הזוג לצאת לחופשי, כל אחד בדרכו. אלה כמה מבין הנושאים שבהם עוסק עורך דין מקצועי:

  • חלוקת הרכוש בין המתגרשים – עורך דין מקצועי יודע לחלק את הרכוש בין בני הזוג באופן שווה. אם ערב הגירושין חלקו בני הזוג את הכול, הרי שכעת עליהם להחליט מה שייך למי. בתוך חלוקת הרכוש כלולים עניינים כמו זכויות פנסיה, קצבאות נכות, נכסים וכדומה. עורך הדן מסייע גם במצבים שבהם הן לבעל והן לאישה יש חוב משותף בחשבון הבנק.
  • מזונות הילדים – כאשר בני הזוג מחליטים לפרק את החבילה, עליהם לחלוק בעול פרנסת הילדים. על פי החוק, עד גיל 6 מחויב האב לשלם מזונות לילדיו וכל הוצאה היא בסיסית. מגיל 6 ומעלה ישנם מזונות אשר ניתנים מתוך דין צדקה.
  • הסדרי ראייה – על פי רוב, נשארים הילדים אצל האם ואילו לאב נקבעים הסדרי ראייה. לפעמים אף נקבעת בין ההורים משמורת משותפת, כך ששני ההורים מתחלקים בנטל החינוך.

פונים לעורך דין מקצועי

כאשר ההחלטה להתגרש עומדת על הפרק, חשוב שיעמוד לצדכם עו"ד גירושין מקצועי ומיומן. משום כך, חשוב לבחור את האדם הנכון שילווה אתכם בכל התהליך הבלתי פשוט. בררו היטב לגבי עורך הדין שאתם עומדים לפגוש, קבעו עמו פגישה ראשונית, התרשמו ממנו ובצעו את ההחלטה הנכונה למען העתיד שלכם.

עו"ד גירושין בתל אביב נתנאל ירימי

 

אולי יעניין אתכם

עו"ד גירושין 

גירושין זוהי נקודה רגישה ביותר בחיי אנשים רבים, היא גורמת לקשיים שונים, גם ברמה הרגשית וגם ברמה הכלכלית. עם זאת, […]

קרא עוד

עילה לגירושין

בין המשפט בישראל נשען על המשפט העברי, לפיכך כל זוג יהודי שנישא בישראל מחוייב לפעול על פי הדין העברי. בכל […]

קרא עוד

גירושין וילדים

גירושין וילדים קטנים מציאות הגירושין היא מציאות קשה עבור בני הזוג הנאלצים להסתגל ולהתאקלם לשינויי הסטטוס. אך נראה כי גירושין […]

קרא עוד
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני