שירותי המשרד

מקרקעין, צוואות וירושות

תביעות גירושין, הסכמי נישואין, הסכמים בין ידועים בציבור – כל אלה מערבים בדרך כלל את תחום המקרקעין כמו גם צוואות וירושות. ניתן לומר כי אם גירושין הם המנה העיקרית, הרי שמקרקעין זו התוספת שנלווית אליה תמיד, בתיבול כזה או אחר.

הניסיון והמציאות מלמדים כי דיני מקרקעין, צוואות וירושות, מהווים חלק אינטגרלי מפירוק משפחה, שהינו פירוק שותפות לכל דבר. תהליך הגירושין מתבצע ברוב המקרים בד בבד עם פעולות של מכירת בית או נכס משותף, קניית נכס או שכירת דירה, ואף מתקשר לנושאי צוואות וירושות.

מחלקת שירותי מקרקעין, צוואות וירושות, התגבשה במשרד עו"ד ירימי לאורך שנים של חשיפה ועיסוק בתחומים אלה. העיסוק המסיבי בתחום הגירושין הוביל באופן טבעי לצורך במתן מענה לסוגיות בתחומים נלווים. התמיכה שנותן המשרד בתחום מקרקעין, צוואות וירושות, מאפשרת ללקוחות ליהנות משירות משפטי הוליסטי. הטיפול בסוגיות הנלוות לנושא גירושין, נישואין וידועים בציבור, ניתן ע"י עו"ד שצבר ניסיון וידע בתחומים אלה, ומכיר את ההקשרים הרחבים של הנושא הנידון

השירות הנלווה מתמקד בעיקר בתחומים הבאים:

  • מכירה וקנייה של דירות ונכסים – לאנשים רבים, קניית דירה הינה הרכישה המשמעותית ביותר בחייהם. כשמדובר בצעד חשוב כל כך, כדאי ללוותו בעו"ד המיומן בנושאי מקרקעין, שידע לנהל את הפעילות להשגת התוצאות הטובות ביותר ללקוח.
  • שכירת דירה או נכס – שוק השכירויות הינו שוק פרוץ, הדורש חוק וסדר. גם השוכר וגם המשכיר נדרשים לליווי משפטי, שימנע הוצאות מיותרות או התחייבויות בלתי מושכלות.
  • צוואות וירושות – בשנים האחרונות הולכת וגוברת התודעה לפריצת סכסוכים בין צאצאי בני זוג. המציאות השופעת "פרקי ב'" מייצרת כר נרחב לסכסוכים אלה. לפיכך, נושא צוואות וירושות הפך כיום ללגיטימי יותר מתמיד. בתחום הסבוך ועתיר הבירוקרטיות – חשוב שעו"ד מנוסה ומומחה לעניין יטפל בנושא, ויספק שקט נפשי לאנשים המעורבים, לטווח הקצר והארוך גם יחד.
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני