שירותי המשרד

ייצוג וניהול הליכי גירושים

הסטטיסטיקות מצביעות על כך שכמעט כל זוג שלישי מתגרש כיום בישראל. אולם ריבוי המתגרשים אינו מפחית את מורכבות התהליך – אחד הקשים, העדינים והרגישים ביותר. תהליך גירושין פנים רבות לו, ובהתאם לכך יש לטפל בכל היבטיו – הכלכליים, הרגשיים, החברתיים, האישיים והמשפחתיים. כשנושאים הרי גורל כמו ילדים ועתיד כלכלי מונחים על כף המאזניים – אסור לנהוג בפזיזות, אין הרבה מקום לטעויות, ואין להסתמך על עצות של זוגות אחרים שהתגרשו. זכרו, כשם שאף קשר נישואין אינו דומה לאחר, כך גם אין תהליך גירושין אחד הדומה למשנהו. לפיכך, יש להתייחס אליו בהתאם, כאל מסע הדורש ליווי מקצועי ואישי, אותו יכול לספק רק עו"ד לענייני משפחה, המתמחה בתחום הגירושין. 

עורך דין לענייני גירושין ומשפחה, מנוסה ומיומן, יוכל לקפוץ איתכם למים העמוקים במלוא האחריות, וידע לנווט בחוכמה ובשיטתיות את הספינה שנמצאת בעין הסערה. 

עורך דין לענייני גירושין ירימי נתנאל צבר ניסיון רב שנים, וניהל בהצלחה תיקים רבים ומורכבים, מאבקים מסובכים והסכמים כוללים לטווח ארוך. עורך דין ירימי מכיר ושולט לפני ולפנים בדיני הגירושין בישראל, שמורכבים מדינים דתיים הנהוגים מימים ימימה, לצד מערכת חדשה של חוקים אזרחיים ופסיקות, וכן בקי בתפיסות העולם השונות של הערכאות והשופטים הפועלים בתחום.

ניסיונו ומיומנותו בתחום הגירושין נותנים מענה והבנה של כל הרגישות והמורכבות של הנושא, ידע להשיג עבור הלקוחות את המיטב ברמה המשפטית, תוך מתן מירב ההבנה, האמפתיה והתמיכה הרגשית הנדרשות בסיטואציה כה עדינה ומסובכת גם יחד.

משרד עו"ד נתנאל ירימי – ניהול מלא של הליך הגירושין

עו"ד נתנאל ירימי מטפל בכל תיק גירושין – מתחילתו עד סופו, תוך ניהול כל התהליך האסטרטגי, וייצוג מלא של הלקוח בערכאות. כשלקוח נכנס למשרד עו"ד ירימי, מובטח לו שעורך הדין ייכנס לנעליו, ידאג לאינטרסים שלו, יעמוד על כל תביעותיו וזכויותיו – אך מבלי להלהיט ולהסית. גם במידה ויידרש מאבק, הוא יתנהל ברוח המשרד, ובאופן בו מנהל עו"ד ירימי את כל תביעות הגירושין – במקצועיות, באמצעים הוגנים, ומבלי לרדת לפסים מבישים, שעלולים להסלים את הסכסוך בין בני הזוג. כל התהליך מתנהל מתוך מגמה לשמור על כבודם של הצדדים בסכסוך, למסד את יחסיהם הטובים – הן למען ילדיהם והן למען איכות חייהם בעתיד.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני