מאמרים

גישור גירושין

ברגעים מסוימים בחיים המשותפים, בני הזוג עשויים להחליט שהם ללא עושים זה את זו מאושרים יותר, והדרך הטובה ביותר לפתור את העניין היא באמצעות פרידה איש איש לדרכו. אך לא תמיד הגירושין צריכים להפוך להליך ארוך, מכוער, מלא סכסוכים ודיונים בבית המשפט. למעשה, ההליך העדיף על כל הצדדים זהו גישור גירושין שנעשה מחוץ לכתלי בית המשפט, ומתבסס על כך שבני הזוג יודעים בדיוק "מה הולך למי" ולא מתכננים לפתוח במאבקים ומלחמות בכדי לנסות ולפגוע אחד בשני. הגישור מיועד ליצור הסכם רשמי ותקף שיקבע את המשך ההתנהלות של השניים. ניתן לעשות הסכם שכזה במסגרת זוג נשוי, זוג עם ילדים, זוג עם נכסים רבים וכו', כלומר – אין שום הגבלה, דרוש רק הרצון ההדדי.

גישור גירושין

האם דרוש עורך דין לגישור גירושין?

לכאורה, אם הכל כל כך פשוט, אז האם באמת דרוש עורך דין שילווה את התהליך? בפועל מדובר בדרך הרבה יותר פשוט להתנהל, משום שכאשר הכול מעוגן בחוק ונעשה על פי חוק דיני המשפחה בישראל, ניתן לקבל את התוצאות בצורה הרבה יותר ברורה ולמנוע סכסוכים כלשהם בעתיד. באופן כללי, כוחו של כל מסמך רשמי הוא בניסוח שלו שאינו משתמע לשני פנים, ועל מנת להגיע לאחד שכזה – דרוש אדם מקצועי בתחום רעיית הדין.

מיהו עורך הדין המתאים?

ניתן להעביר גישור גירושין עם מומחה בתחום זה, כזה שיאפשר את התנאים הטובים והנוחים ביותר עבור בני הזוג, ייצור אווירה נעימה ויוכל לסייע גם בשלבים מאוחרים יותר במידת הצורך. עורך הדין נתנאל ירימי הינו מומחה מיומן ומקצועי בתחום דיני משפחה, הניסיון הרב שלו מאפשר לו להתמודד בהצלחה רבה עם כל סוג של דיון ועם כל בעיה שהיא – צרו קשר עוד היום לתחילת הליך גישור ידידותי.

הליך גישור גירושין עם נתנאל ירימי

גישור גירושין בדרכי שלום

כאשר בני זוג מסיימים את הזוגיות ביניהם ומתחילים לדבר על גירושין, עומדות בפניהם מספר אפשרויות מתוכן יוכלו לבחור. מבין שלל האופציות, הטובה ביותר תהיה תמיד גישור גירושין; הליך שיסייע להם להגיע להסכם גירושין משותף – ואף יחסוך להם זמן התדיינות בבית הדין הרבני. עורך דין נתנאל ירימי משמש גם מגשר לבני זוג מתגרשים כדי לעזור להם בכל שלב כדי לנסח הסכם גירושים מאוזן; הסכם שלא יקפח אף אחד ויבטיח את האינטרסים שלהם ושל הילדים, אם יש להם כאלה.

מה תוכלו לקבל בהליך גישור גירושין?

  • חיסכון בזמן בכל תהליך שתתחילו בו. זה מתחיל מכך שאתם יכולים לחסוך את הגירושין עצמם על ידי גישור לשלום בית; גישור שגם יחסוך מכם את הדרישה לעשות זאת מבית הדין. השלב הבא עובר בגישור לקראת גירושין – שם תוכלו להגיע להסכמות על הסכם הגירושין ביעילות ובמהירות. את ההסכם תוכלו להגיש בהליך הגירושים ובכך תחסכו זמן ממושך של הליכים מייגעים לקראת פסק דין.
  • חיסכון בכסף. וזאת, משום שהגישור מונע מכם לשלם עבור כל ההליכים המנוהלים על ידי עורכי הדין בינם לבין עצמם, לצד תשלומי שכר הטרחה. כמו כן, כאשר אתם מצליחים להגיע להסכם גירושין כתוצאה מהגישור אתם חוסכים את הכסף על הדיונים בבית הדין ומגיעים מוכנים.
  • במקום לשבור כלים, בזכות הגישור תוכלו להתגרש מבלי שתדברו אחד עם השני. בהתאם, מדובר בפתרון הרבה יותר מכובד ויעיל. הרי אנרגיה רבה מושקעת בסכסוך שאפשר היה למנוע או לפחות לא לדרדר אותו יותר על ידי התלהמות מיותרת. כך תוכלו לזכור את הרגעים היפים בזוגיות המשותפת ולא לשנוא אחד את השני.

להתגרש כמו שצריך

לא קל להתגרש ולכן חובה לעשות הכול כדי להימנע מכמה שיותר אי נעימויות. אפשרי להקל על הצדדים על ידי גישור גירושין שיוביל אתכם למטרה בנחישות וברגישות, בקצב שלכם וללא כפייה של שום צעד. מעוניינים גם אתם בגישור מקצועי? מחפשים אחר מומחה בתחום זה? עורך דין נתנאל ירימי מנוסה בגישור בין בני זוג המעוניינים להתגרש. לכן, הוא יידע בדיוק היכן טמונים מוקשים אפשריים וינטרל אותם בזמן ובצורה המיטבית ביותר.

גישור לגירושין עם מגשר מומחה

גישור לגירושין עם מגשר מומחה

אחת הדרכים המקובלות היום להתגרש היא לבחור בתיווך של אנשי מקצוע; מומחים שיסייעו לכם להגיע למטרה בצורה מדורגת ומכובדת. במילים אחרות, גישור לגירושין יציל אתכם ממלחמות רבות ומיותרות שאף אחד אינו מעוניין בהן. לכן, מומלץ לבדוק אופציה זאת לפני שצוללים להליכים ממושכים בבית הדין הרבני. מעוניינים גם אתם בהליך גישור זה? צרו קשר עם עורך דין נתנאל ירימי. מומחה זה מלווה זוגות כמגשר מזה שנים רבות ויודע לזהות בדיוק היכן נמצאת הבעיה – וכיצד לפתור אותה ולגשר עליה, לטובתכם.

מה צריך לדעת על גישור לגירושין?

  • הגישור מתחיל הרבה לפני שאתם מחליטים להתגרש. למעשה, האפשרות הראשונה שבית הדין ידרוש מכם לנצל היא להגיע לשלום בית – ולהפוך כל אבן בדרך לשם. ייתכן וגישור זה יגרום לכם לשנות את דעתכם ולהפסיק את ההליכים בכל שלב שבו אתם נמצאים. שלב זה יחייב מציאת מגשר שיאתר נכון את הבעיות ויצליח לפתוח ערוץ תקשורת ביניכם.
  • הליך זה יחסוך לכם כסף רב. אין ספק, המחלוקות על הסכם הגירושין וחלוקת הנכסים שלכם, קביעת מזונות ילדים ומשמורת ילדים לוקחת זמן ועולה כסף, בעיקר לעורכי הדין. כשאתם מגיעים להסכם אחרי גישור כזה אתם יכולים לחסוך זמן רב שאף יחסוך לכם כסף. לאור כל זאת, לא תאלצו להתמודד עם עיכוב ביצירת מהלכים חדשים בחייכם, עיכוב ברכוש וכספים לצד הוצאות אחרות.
  • הסכם הגירושין שמגיעים אליו לאחר גישור הינו הוגן ונדיב בהרבה מאשר הסכם שנלחמים עליו בבית הדין. במילים אחרות, הסכם כזה מחלק את הכול בהסכמה ובהבנה – כאשר ייתכן ותבצעו מחוות אחד כלפי השני בהליך כזה.
  • אתם נשארים בקשר ידידותי ומכבד אחר כך, משום שאין מטענים רגשיים ומשקעים כבדים שנותרים מהליך מר ומתיש. השלב הבא בחייכם ייפתח ביתר קלות לאחר מכן משום שלא תצטרכו להשתקם מפציעות רגשיות.

לסיים את זה יפה

גישור לגירושין הוא ההליך המועדף על כל הרשויות, כאשר האנשים שעוסקים בגירושין יסייעו לכם בכך. למרות המיתוס שעורכי דין מעדיפים הליכים ממושכים ויקרים, אף אחד אינו נהנה מכך באמת. כדי לסגור את מלוא הקצוות, מוזמנים לפנות אל עורך הדין נתנאל ירימי. עו"ד זה צבר ניסיון רב בגישור בין בני זוג וימנע אפשרות של הסלמה בסכסוך – תוך ניהול הליך גירושין מכבד ומאופק.

התרת נישואין ללא הסכמה

סטטיסטיקת הגירושין אינה פוסחת על דתות שונות ולכן אנו רואים תביעות לגירושין מצד זוגות בני אותה הדת או זוגות שאינם […]

קרא עוד

גירושין

תחום המשפט כולל נושאים מורכבים רבים הקשורים למשפחה, התנהלות אישית ובינאישית בעיני הדין ועוד. אך כנראה שאין נושא עצוב יותר […]

קרא עוד

רוצה להתגרש ?

חיי המשפחה והזוגיות עשויים להיות אתגר גדול עבור אנשים רבים, זו הסיבה לכך שאחוז הגירושין בישראל הוא די גבוה. עם […]

קרא עוד
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני