שירותי המשרד

גישורים

מדינת ישראל הצטרפה זה מכבר למגמה התופסת תאוצה בעולם כולו – הוצאת תחומים משפטיים רבים מחוץ לכותלי בית המשפט, ומציאת דרכים חלופיות לפתרון סכסוכים. אחד התחומים הללו הוא תביעות בתחום המשפחה, ובעיקר ניהול הליכי הגירושין באמצעות גישורים. הגישורים הולכים ותופסים מקום נכבד בניהול הליכי גירושין, ויש סיבות רבות לפופולאריות של הקונספט המתפתח.

גישורים וגירושין – אפשרות אחרת 

תהליך הגישור מביא איתו רוח חדשה לפתרון סכסוכים, וכאשר מדובר בהליכי גירושין, מדובר בהחלט במשב רוח אופטימי, שמיטיב עם כל הצדדים. לגישורים יש יתרונות רבים על הליך גירושין המתנהל בבית המשפט: 

הליך הגירושין בבית משפט מספק פתרון כפוי, בעוד הליך הגישור מגיע לפתרון תוך שיתוף פעולה והסכמה. 

ההליך המשפטי הינו כוחני, ופעמים רבות משפיל ומתסכל לשני הצדדים, בעוד הגישור מתקיים בסביבה מכילה יותר, באווירה נעימה יותר, כשההזמנה היא לשלום ולא למלחמה. 

גישורים חוסכים בהוצאות הכבדות, הכרוכות בניהול הליך הגירושים בערכאות המשפטיות. מדובר בהקלה משמעותית לבני זוג, הנמצאים פעמים רבות בתקופה כלכלית לא פשוטה.

תהליך הגישור משתף את בני הזוג באופן פעיל בהחלטות, הסכמות וויתורים, כאשר לכל אחד מבני הזוג יש אפשרות להתבטא בצורה חופשית. הכללים הרווחים בתהליך גישור הם כללים של תקשורת טובה, מציאת אינטרסים משותפים, ריכוך והסכמה. בסיטואציית הגירושין אלו כללים מבורכים ומפתיעים, שבעזרתם ניתן להפוך מערכת יחסים עכורה וקנטרנית לקשר שיש בו הבנה ושיתוף. גישורים מוכיחים שגירושין אינם בהכרח פירוק המשפחה אלא הרכבתה מחדש בצורה אחרת. 

ממלכת הגישור של ליאורה ירימי

מחלקת הגישורים במשרד עו"ד ירימי מנוהלת ע"י ליאורה ירימי – מטפלת משפחתית, תרפיסטית באמנות, בוגרת שני קורסים לגישור כללי והתמחות בענייני משפחה. ייחודה של מחלקה זו הוא בשילוב של גישור משפטי עם תמיכה רגשית וליווי אישי. הגישור מתבצע באווירה נינוחה, המאפשרת לשני הצדדים להניח בצד את "כלי הנשק" ולפעול ביחד להשגת גירושין בדרכי שלום ונועם. עו"ד ירימי מלווה את התהליך ומספק לו את כל הידע המשפטי הדרוש לסיומו בהצלחה.

ליצירת קשר ושיחת ייעוץ ראשונית (ללא עלות) אתם מוזמנים לפנות למשרדנו.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני