אודות

משרד עורך הדין ירימי נתנאל

עו"ד ירימי נתנאל עוסק מזה למעלה מ-20 שנה בתחום דיני המשפחה, בתקופה זאת צבר ידע וניסיון בכל הקשור להסכמי נישואין, טיפול בהליכי גירושין על כל מרכיביהם, ידועים בציבור, וכן נושאי מקרקעין וצוואות וירושות, המהווים חלק בלתי נפרד מדיני המשפחה. 

 

גירושין הינו המרכיב הדומיננטי בפעילות המשרד, כשההתמחות כוללת בעיקר: בניית וניהול הליך גירושין על כל הטקטיקות הכרוכות בו – בין כתלי בית המשפט ומחוצה להם, לרבות ייצוג מלא וצמוד והופעה בבית המשפט. הגשת תביעות והגנות לבתי משפט במסגרת הליכי גירושין, ניהול של תביעות משמורת ילדים, מזונות וחלוקת רכוש ועריכת הסכמי גירושין. מדובר באותם נושאים, המטופלים ע"י כל משרד שפועל בתחום. הייחוד במשרד עו"ד ירימי הוא בגישה ובמדיניות, הדוגלים ומיישמים הלכה למעשה: מתן יחס אישי ואמפתיה, אוזן קשבת ומענה מקצועי ואישי ללקוחות, הנמצאים במצב רגשי מורכב בתקופה זו של חייהם.

 

שירותים נלווים בתחום המקרקעין וצוואות וירושות, מהווים מענה לצרכי הלקוחות העומדים בפני פירוק משפחה. הליך זה כרוך לעיתים רבות בפירוק נכסי דלא ניידי, מכירה והשכרה של נכסים, צוואות וירושות ועוד. נושאים אלו עולים גם בטיפול בהסכמים ופרידות של ידועים בציבור, ואף במסגרת הסכמי נישואין.

ליאורה ירימי / מנהלת תחום הגישורים

גישורים כולל גישור לגירושין, זהו תחום ראשי נוסף במשרד, המנוהל במקצועיות וברגישות ע"י ליאורה ירימי  מגשרת, מטפלת משפחתית ותרפיסטית באמנות. הגישור מתבצע בשילוב של תמיכה רגשית וטיפול משפטי, ומלווה בכל שלב ע"י עו"ד ירימי. מחלקת הגישורים מהווה השלמה טבעית למחלקת הגירושין, ומעניקה למשרד וללקוחותיו ערך מוסף ייחודי. 

 

ערכים מובילים… להצלחה!

משרד עו"ד ירימי פועל תוך שמירה על ערכים של:
מקצוענות – כל המיומנויות והכלים המקצועיים מכוונים למטרה אחת: להשיג את המיטב עבור הלקוחות ולשרת אותם ואת האינטרסים שלהם.
יושרה אישית – הדרך אל ההישג המשפטי רצופה באמינות והגינות ללא רבב.
יצירתיות – לעיתים זהו הקלף המנצח, שהופך את הקערה על פיה, ומוליד פתרון ייחודי במצבים הסבוכים ביותר.
רגישות – למצבים המורכבים והטעונים רגשית, ולאנשים המצויים בהם.

אני מאמין, שאפשר גם אחרת…

 

בגירושין, כמו במרתון, "הכאב הוא בלתי נמנע. הסבל הוא עניין של בחירה". כך כתב הרוקי מורקאמי בספרו "על מה אני מדבר כשאני מדבר על ריצה". זוהי רוח משרד עו"ד ירימי – הבחירה היא בניהול הליך גירושין, הממזער את הסבל של בני הזוג. האני מאמין של המשרד הוא שאפשר גם אחרת – להתגרש כעמיתים ולא כצדדים בעימות. כשערפל הגירושין יתפזר, בני הזוג יצטרכו להתייצב לצד ילדיהם כהורים ולא כאויבים, אם בחגיגת בר מצווה, אם מתחת לחופה, ואם ברגעים מכוננים של החלטות הרות גורל בחייהם. הבסיס לשיתוף פעולה של בני זוג גרושים נמצא בהליך הגירושין שלהם – כך חושבים ובהתאם לכך פועלים במשרד עו"ד נתנאל ירימי.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני