מאמרים

עורך דין גירושין במרכז

עבודתם של עורכי דין הינה מסועפת ומורכבת, אך נראה שעבודתו של עורך דין גירושין הינה מורכבת על אחת כמה וכמה. כדי לוודא כי תיק הגירושין שלכם מתנהל על הצד הטוב ביותר, תוכלו לפנות לעורך דין גירושין ירימי נתנאל, עשיר הניסיון, שיטפל בנושא העדין והמורכב במלוא הרגישות והמקצועיות כדי להבטיח את שלומם של כל המעורבים במקרה.

על עולמו של עורך דין גירושין במרכז

עורך דין גירושין מתמודד עם אנשים בסיטואציה רגישה בה התא המשפחתי מתפרק ובני הזוג נותרים לאסוף את השברים. עבודתו של עורך דין המתמחה בגירושין כוללת בדרך כלל את תחומי הסיוע הבאים:

  • פגישת ייעוץ – בפגישה זו עורך הדין מקדיש את זמנו כדי ללמוד את הלקוח ואת הרקע שהובילו לרצות להתגרש. ייתכן, כי מקרים מסוימים נוצרו בשל מחלוקות ארעיות ובהחלט ניתן לגשר עליהן, ובמקרה כזה עורך הדין עשוי להכווין לשירותי גישור לשלום בית. במקרים בהם נראה כי הרקע לגירושין הוא רקע משמעותי והמחלוקת אינן ניתנות לפשרה, עורך הדין יאסוף את הנתונים וההוכחות כדי להוכיח את העילה לגירושין, ויפעל לגבש תכנית עבודה אסטרטגית.
  • מסכימים להתגרש – פתיחת תיק גירושין מתבצעת בדרך כלל בבית המשפט וכוללת משפט שעשוי להיות ארוך ומפרך (גם מבחינה רגשית), בייחוד אם אחד מהצדדים אינו מסכים להתגרש. הסכם גירושין יאפשר לבני הזוג להתדיין בסביבה בטוחה ורגועה על הצורך בגירושין ויאפשר להם להגיע להסכמה על המחלוקות השונות (משמורת על ילדים, חלוקת רכוש ועוד).

איך בוחרים עורך דין?

בפתיחת תיק גירושין אתם זקוקים לא רק לעורך דין ממולח ומנוסה, אלא גם לאדם רגיש, בעל אוזן קשבת שאינו מעוניין ליצור מחלוקות שלא לצורך ולהעכיר את האווירה, אלא בקיא בחשיבותה של תקשורת ידידותית כניסיון למזער את הנזקים עבור כל המעורבים. במקרים בהם הזוג המתעתד להתגרש הם בעלי ילדים, עורך דין שינתב את הגירושין לדרך של שלום ופשרות ויאפשר לבני הזוג להתנהל באופן מכבד ובוגר, יצמצמם את הנזקים הרגשיים מנת חלקם של הילדים. בנוסף, חשוב כי עורך הדין יהיה מקצועי ובקיא בכל מערכת המשפט כדי שלא יבצע עבודה שרלטנית וחפיפה, אלא עבודה יסודית, מדוקדקת ומוקפדת.

עורך דין גירושין במרכז נתנאל ירימי

רוצה להתגרש פנו עכשיו לעו"ד גירושין

גירושין היא כבר מזמן לא מילה גסה. נכון שמדובר בתהליך שכרוך לעיתים בסבל, (עדיין לא מדובר במשהו מהנה) אבל כיום […]

קרא עוד

ילדי גירושין

איך משפיעים גירושין על ילדים? תיאוריות פסיכולוגיות שלמות עוסקות בקשר בין שנותיו הראשונות של הילד, קשריו עם הוריו וקשרי ההורים […]

קרא עוד

פתיחת תיק גירושין

הליך פתיחת תיק גירושין מבחינה סטטיסטית נתוני הגירושין בארץ מראים כי כל זוג נשוי שלישי לערך מגיע למצב של פתיחת […]

קרא עוד
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני