מאמרים

ייעוץ גירושין

ייעוץ גירושין

ייעוץ גירושין מקצועי ראשוני עם עורך דין ירימי נתנאל המתמחה בענייני משפחה. אנו נספק לכם הכוונה נכונה וספציפית לכל הליך הגירושין. כדי למנוע טעויות ולהתגרש נכון פנו אלינו לייעוץ.

ייעוץ גירושין מקצועי – להתגרש נכון

ייתכן שאתם נמצאים בתקופה מבלבלת בה הרוחות סוערות ונפשכם אינה יודעת מרגוע, כשלפתע עולות מחשבות על גירושין, שאינכם יודעים כיצד לפרש אותם או מהי הדרך הנכונה להתמודד עמן. עורך דין ירימי נתנאל מציע שירותי ייעוץ גירושין בהן תוכלו להיפגש עמו, לפרוש בפניו את משנתכם בסביבה בטוחה, רגישה ונעימה ולדון האם הגירושין הוא אכן הכרחי או לא, ובמידה שכן, עו"ד ירימי יוכל לתכנן יחד עמכם את תכנית העבודה.

ייעוץ גירושין – כאשר מתעוררות ספקות

במציאות בה הליך הגירושין נישב למהיר ובר השגה, נראה כי אנשים ממאנים להמתין ולקבל ייעוץ, אלא מיד מתחילים בהליכי הגירושין. טבעי שבזוגיות ארוכת שנים, יתעוררו משברים, קשיים וספקות, אך חשוב שתדעו שפגישת ייעוץ אצל עורך דין איכותי, מקצועי ומנוסה, אינה תשכנע אתכם מיד להתגרש, אלא תספק לכם את התנאים הבאים:

  • אוזן קשבת – שיתוף אדם זר ואובייקטיבי תאפשר לכם להוריד, ולו במקצת, את האבן הנגולה על לבכם. כך תוכלו לקבל פרספקטיבה שונה ותובנות חדשות על הסיטואציה.
  • גישור לשלום בית – קיימים עורכי דין המספקים שירותי גישור לשלום בית ומתווים אתכם לנסות לטפל בקשר שלכם בדרך שונה. כך, לצד טיפול זוגי או משפחתי, תלמדו לתקשר באופן מכיל ובריא יותר כדי לספק לזוגיות שלכם את הפוטנציאל להחלים ואת הסיכוי לנסות ולהתרומם מחדש.
  • גישור לגירושין – במידה שבני הזוג מסכימים להתגרש ומעוניינים לעשות זאת תוך צמצום נזקים, גישור לגירושין יסייע להם להימנע מגירושין כעורים ומזיקים בסביבת בית המשפט. כך, יחד עם המגשר המומחה, בני הזוג יוכלו לשתף את תובנותיהם ולהגיע להסכמים בהקשר למחלוקות השונות בסביבה המעודדת תקשורת בריאה, שיתופית, שוויונית וחיובית.

להתגרש זו לא מילה גסה

אם ההחלטה להתגרש הינה מובהקת וסופית, פגישת הייעוץ תאפשר לכם, הקליינט ועורך הדין, להכיר זה את זה. עורך הדין ייחשף לנתונים ולהיסטורית חייכם, יבהיר ביניכם את הסיכונים והקשיים במידה שישנם כאלו, יסייע לכם להחליט על האינטרסים שלכם ויגבש לכם תכנית עבודה אסטרטגית. עורך דין מקצועי ומנוסה ישים את טובתכם לנגד עיניו וינסה להוכיח כי הוא ראוי לביטחון שלכם בו.

ייעוץ גירושין מקצועי - להתגרש נכון

גירושין זוהי החלטה לא פשוטה שבני הזוג מגיעים אליה לאחר התלבטויות וחיבוטי נפש רבים. פעמים רבות מדובר בהחלטה שקשה מאוד להגיע אליה באופן עצמאי וללא חרטות. לכן במקרים רבים אנשים מחפשים ייעוץ מקצועי שיעזור להם להגיע להחלטה הנכונה ולעשות את הדבר הנכון עבורם ועבור כל משפחתם. כך, ייעוץ גירושין יכול להקל על הצעד הקשה ביותר ולהטות את כף המאזניים לאחד משני הצדדים – לטובת גירושין או לטובת ייעוץ זוגי וניסיון לאחות את הקרעים ולהמשיך לחיות כמשפחה.

באילו נסיבות עדיף להתגרש?

ראשית, חשוב מאוד לציין שכל מקרה לגופו ואי אפשר למצוא פיתרון שמתאים לכולם ובכל מצב. במשפחות מסוימות ריבים קולניים מדי פעם תורמים לחיזוק הקשר, ובאחרים להיפך, כל ריב מתפקד בתור "המסמר האחרון". הכול תלוי באופי האנשים, בסביבה שבה גדלו בנורמות שלהם. הדבר מתייחס גם לילדים, יש ילדים שמרגישים טוב יותר בסביבה תוססת, בעוד אחרים סובלים מכך. אך ראוי לציין שהדבר מתייחס לקשיים יומיומיים ביחסים תקינים ונורמטיביים, כל מקרה של אלימות מילולית, פיזית או כלכלית אינו נופל לתוך הקטגוריה הזאת, ופעמים רבות דורש טיפול של גורמים אחרים לגמרי. עורך הדין המנוסה נתנאל ירימי יכול לספק ייעוץ גירושין מקצועי ואיכותי. הניסיון הרב שלו מאפשר לתפקד לא רק כאיש של המשפט, אלא גם בתור אדם שראה זוגות רבים בחייו, יודע מתי מדובר בסוף הדרך עבור הזוגיות, ומתי עוד ניתן לגשר על הפערים.

מדוע כדאי לפנות לייעוץ גירושין?

משרד מנוסה ובעל פעילות ענפה כמו משרדו של נתנאל ירימי לא שואף לכך שיותר זוגות יתגרשו, אפילו להיפך – רוב האנשים שואפים כיום לצמצם את מספר הגירושין שעולה מדי שנה גם ככה. כך שבאמצעות ייעוץ מקצועי תוכלו גם לדעת את האפשרויות שלכם, וגם לקבל דעה מקצועית מבחוץ על כיצד להמשיך הלאה.

גירושין וילדים

גירושין וילדים קטנים מציאות הגירושין היא מציאות קשה עבור בני הזוג הנאלצים להסתגל ולהתאקלם לשינויי הסטטוס. אך נראה כי גירושין […]

קרא עוד

רוצה להתגרש פנו עכשיו לעו"ד גירושין

גירושין היא כבר מזמן לא מילה גסה. נכון שמדובר בתהליך שכרוך לעיתים בסבל, (עדיין לא מדובר במשהו מהנה) אבל כיום […]

קרא עוד

רוצה להתגרש ?

חיי המשפחה והזוגיות עשויים להיות אתגר גדול עבור אנשים רבים, זו הסיבה לכך שאחוז הגירושין בישראל הוא די גבוה. עם […]

קרא עוד
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני