מאמרים

גישור לגירושין

גישור לגירושין נושא הגירושין הינו כאוב וקשה למספר רב של אנשים, כיום רבים כבר "גרושים דור שני" ורוצים להימנע מגירושין כואבים כפי שהיו כשהם היו ילדים. לעיתים בני הזוג מצליחים להגיע לעמק השווה כבר בהחלטת הגירושין. זה אומר שהם לא מאשימים זה את זו בכך שהנישואין לא צלחו, שהם יודעים בדיוק כיצד לחלק את הרכוש שצברו וגם את הדרך שבה יתנהלו עם הילדים לאחר הגירושין. במידה ובני הזוג הגיעו להסכמה באופן עצמאי – הם לא חייבים את תהליך הגירושין הקשה המערב בתי דין, עורכי דין משני הצדדים וכו'.

כיצד נעשה גישור לגירושין?

הליך הגישור זהו למעשה מפגש שנעשה בין בני הזוג ושבמהלכו מנוסח ונחתם מסמך המפרט את ההתנהלות של בני הזוג לאחר הגירושין – הנכסים, הילדים וכו'. החשיבות של ההליך הינה בכך שכל מה שהוסכם עליו יהיה רשום בכתב וייקבל אישור של נוטריון. הנוכחות של עורכי דין הכרחית בעיקר למתן תוקף להסכם וכן יצירת מסמך שאי אפשר לערער עליו מאוחר יותר (במילים אחרות, שעורך דין אחר לא יוכל למצוא בו "פרצות" לפתיחת הליכים כלשהם בעתיד).

מציאת עורך הדין המתאים

למרות שהליך גישור לגירושין הוא הרבה יותר קל ומהיר מהגירושין הרגילים, עדיין צריך לפנות למומחה איכותי ומקצועי ביותר בתחום, על מנת שיעניק את התמיכה הדרושה לכל אורך התהליך ויעשה זאת בצורה חברית ונעימה. עורך הדין נתנאל ירימי עובד בתחום המשפט שנים ארוכות, במהלכן הוא צבר לא רק ניסיון רב והיכרות משמעותית ביותר עם עולם המשפט בישראל, אלא גם קשרים נרחבים במוסדות השונים, מה שמאפשר גם לזרז תהליכים שונים בהקשר של גירושין, גם כאשר הם נעשים במסלול ה"מהיר" באמצעות הגישור. לסיוע בהליך גירושין מהיר וחסר תקלות – צרו קשר עוד היום.

פתיחת תיק גירושין

באופן טבעי, אנשים רבים פונים להליך פתיחת תיק גירושין ברגע שהנישואין עולים על שרטון ונוצר מצב שבו קשה מאוד להתנהל […]

קרא עוד

גירושין

תחום המשפט כולל נושאים מורכבים רבים הקשורים למשפחה, התנהלות אישית ובינאישית בעיני הדין ועוד. אך כנראה שאין נושא עצוב יותר […]

קרא עוד

גישור גירושין

ברגעים מסוימים בחיים המשותפים, בני הזוג עשויים להחליט שהם ללא עושים זה את זו מאושרים יותר, והדרך הטובה ביותר לפתור […]

קרא עוד
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני