מאמרים

גירושים עם ילדים

גירושים עם ילדיםכל גירושים הם קשים עבור בני הזוג. אך כאשר מדובר במשפחה לכל דבר, שבה יש גם ילדים קטינים – המשוואה הופכת למורכבת אפילו יותר, משום שיש לדאוג לא רק לטובת בני הזוג, אלא גם לרווח הילדים. פעמים רבות מדובר בגורם שמסבך את תהליך הגירושים בצורה החמורה ביותר. יתר על כן, פעמים רבות בני זוג יכולים להגיע להסכמה לגבי חלוקת רכוש ועל עצם הגירושין עצמם, אך ברגע שמגיע עניין הילדים – הסיכויים להסכם מתוך שלום אמיתי והדדי הולכים וקטנים באופן משמעותי.

החשיבות של עורך דין מקצועי בהליך גירושים עם ילדים 

כאשר מוצאים מומחה מקצועי ומיומן בתחום עריכת הדין הופך לחלק מהמשוואה של הליך גירושים מוצלח, ולכן חשוב מאוד להשקיע את הזמן והמשאבים הדרושים לגיוס איש מקצוע שכזה. משרד עורכי הדין של נתנאל ירימי מעניק את שירותי הסיוע המקצועיים והאדיבים ביותר, מתוך כוונה ליצור את התנאים הטובים ביותר עבור הזוג המתגרש וילדיו, זאת על מנת לוודא שאף צד לא ייצא נפגע מהעניין, בעיקר לא צד הילדים.

ההסדרים האפשריים במסגרת גירושים עם ילדים

באופן כללי, החוק הישראלי מאפשר לבני זוג לקבוע את דרכי ההתנהלות שלהם באופן עצמאי – אך במקרה ובני הזוג לא הצליחו להגיע להסכמה עצאמית, בית הדין בודק את העניין ומוציא את פסק הדין בהתאם לעדויות שנאספו משני הצדדים. ניתן לנהל את ההליך גם בבית הדין הרבני, בהסכמה של שני בני הזוג. בין משמורת משותפת למשמורת מלאה יש הבדל מהותי – משמורן יחיד מחויב לאפשר להורה השני להיפגש עם הילדים, אך בהתאם ללוח הזמנים של הילדים ושלו, בעוד משמרת משותפת מאפשרת חלוקה שווה, מתוך הנחה שהשניים יכולים להגיע להסכמים ולהיות הורים משותפים ואחראיים לילדיהם. עורך הדין נתנאל ירימי מסייע להליכי גירושין פשוטים עד כמה שניתן.

גירושין בהסכמה

ההבנה שחיי המשפחה לא צלחו אמנם קשה לכל אדם, אך ניתן להעביר את תהליך סיום החיים המשותפים בצורה הרבה יותר […]

קרא עוד

עילה לגירושין

בין המשפט בישראל נשען על המשפט העברי, לפיכך כל זוג יהודי שנישא בישראל מחוייב לפעול על פי הדין העברי. בכל […]

קרא עוד

עו"ד גירושין 

גירושין זוהי נקודה רגישה ביותר בחיי אנשים רבים, היא גורמת לקשיים שונים, גם ברמה הרגשית וגם ברמה הכלכלית. עם זאת, […]

קרא עוד
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני